Csapat: Szöllősi - Krupincza, Boros, Molnár G. (30. Tóth), Juhász - Vincze (80. Bevíz), Gulyás, Földi A., Szilágyi, Földi T. (80. Földi Z.) - Rimóczi (70. Egedi)

Gól: 1:1 Gulyás, 2:1 Vincze, 3:1 Földi T., 4:1 Szilágyi, 5:1 Egedi

2011.04.23 Kid FC Abony - Kerepes 6 - 2 (3-0)

Abony: 80 néző, vezette:

Csapat: Gulyka  - Juhász, Kárteszi,Molnár G., Krupincza - Szilagyi (65. Egedi), Gulyás (75. Földi Z.), Földi A. (65. Tóth), Földi T. (80. Duka), Boros -
Rimóczi (60. Molnár I.)
Kispad: Vincze, Szabó

Gól: 1-0 Krupincza, 2-0 Boros, 3-0 Rimóczi, 4-0 Gulyás, 5-1 Földi T. (11es), 6-1 Molnár I,

2011.04.23 Kid FC Abony - Valkó  0 - 1 (0-1)

Csapat: Szöllősi - Kocsi, Kárteszi,Molnár G., Krupincza - Egedi (45. Vincze), Tóth (65. Szilagyi), Gulyás (75. Földi Z.), Földi A. (45. Rimóczi), Földi T. - Boros
Kispad: Gulyka, Juhász

2011.04.17 Pécel - Kid FC Abony 1 - 0  (1-0)

Pécel: 50 néző, vezette:

Csapat: Szöllősi - Krupincza, Kárteszi, Molnár G., Juhász - Vincze (80. Bevíz), Gulyás (45. Földi Z.), Földi A., Kocsi, Földi T. - Boros
2011.04.09  Kid FC Abony - Tóalmás 3 - 1 (1-1)

Abony: 100 néző , vezette:

Csapat: Gulyka (45. Szöllősi) - Krupincza, Boros, Molnár G., Földi G. (20. Juhász - Egedi, Tóth, Szilágyi (65. Kárteszi), Gulyás (80. Földi A.), Földi T. (83. Bevíz) - Vincze

Gól: 1-1, 2-1 Gulyás, 3-1  Kárteszi

Nehéz körülmények között indult a mérkőzés a rendkívül erős szél, és a kemény talaj miatt. Az első félidőben a körülményektől függetlenül nagyon gyengén játszottunk. Ennek meg is lett a következménye. Egy tóalmási beadás után, Molnár szerencsétlen felszabadító rúgásával a saját kapunkba talált. (0:1) A félidő vége előtt Gulyás egyenlített. (1:1) A második játékrészben végre utolértük magunkat, és egyre több helyzetet alakítottunk ki, de nem sikerült ezeket gólra váltani. Egy szabadrúgást követően ismét Gulyás vette be a vendég csapat kapuját. (2:1) A vége előtt néhány perccel Tóth beadását Kárteszi lőtte a hosszú sarokba. (3:1)

2011.04.02  KiD FC Abony - Kistarcsa  0 - 2 ( 0 - 0 )

Vígh I. (Hajdu II G., Szijjártó I I.)

Csapat: Gulyka - Krupincza, Boros, Molnár G., Földi G. (75. Juhász) - Földi T., Gulyás, Szilágyi (60. Vincze), Földi A. (55. Tóth), Egedi - Bevíz (45. Rimóci (80. Földi Z.)

Kispad: Kárteszi

2011.03.26 Kid FC Abony - Galgahévíz 1:2 (1:0)

Abony: 80  néző, Vezette: Tóth Péter

Csapat: Gulyka - Krupincza (70. Juhász), Molnár G., Boros, Földi G. - Egedi, Szilágyi, Tóth, Földi A. (75. Földi Z.), Földi T. - Vincze (60. Rimóci,)
Kovács, Bevíz

Gól: 1:0 Földi T. (11 es)

Három tizenegyes, 1:2-es végeredmény.  Itthon kapott ki a Kid FC Galgahévíztől. A Megye 2 B-s kilencedik helyezett Abony a harmadik helyezett Galgahévíz csapatát látta vendégül. Az első félidőben Földi Tibor egy tizenegyes góllal vezetést szerezett nekünk. A keményen játszó ellenfél viszont fordítani tudod, ők is tizenegyesekből szerezték góljaikat. Abony az utolsó percig küzdött, de a durván játszó ellenfelet nem tudta térdre kényszeríteni. (forrás: miabonyunk.hu)