MENETREND ÉS CSOPORTBEOSZTÁS

U11-ES KOROSZTÁLY – 2015. MÁJUS 24.

 

 

A résztvevő 16 csapat 4 db 4-es csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. Az első csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első három helyezettje továbbjut a középdöntő csoportokba.

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

ARANYSZARVAS SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

ABONYI KID FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

SZOLNOKI MÁV UFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

CEGLÉDI VSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

KASTÉLYDOMBI SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

NAGYKÁTA SE

 

 

 

 

 

 

 

 

Sárga csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

D

v

rg

kg

ga

p

 

A

TISZAKÉCSKEI VSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

GRUND 1986 FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

VASAS KUBALA AKADÉMIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

JÁSZFÉNYSZARUI VSE

 

 

 

 

 

 

 

 

Piros csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

KELEN SC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

PILISI LK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

SZARVASI FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

UTE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CSOPORTKÖR

 

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:20

MEGNYITÓ

 

1

1

8:30

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

ARANYSZARVAS SE

 

2

2

8:30

Kék

SZOLNOKI MÁV

Kék

CEGLÉDI VSE

 

3

1

8:48

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

 

4

2

8:48

Kék

KASTÉLYDOMBI SE

Kék

NAGYKÁTA SE

 

5

1

9:06

Sárga

JÁSZFÉNYSZARUI VSE

Sárga

TISZAKÉCSKEI VSE

 

6

2

9:06

Piros

PILISI LK

Piros

SZARVASI FC

 

7

1

9:24

Sárga

GRUND 1986 FC

Sárga

VASAS KUBALA

 

8

2

9:24

Piros

UTE

Piros

KELEN SC

 

9

1

9:42

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

 

10

2

9:42

Fehér

ARANYSZARVAS SE

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

 

11

1

10:00

Sárga

JÁSZFÉNYSZARUI VSE

Sárga

VASAS KUBALA

 

12

2

10:00

Sárga

GRUND 1986 FC

Sárga

TISZAKÉCSKEI VSE

 

13

1

10:18

Kék

SZOLNOKI MÁV

Kék

KASTÉLYDOMBI SE

 

14

2

10:18

Piros

PILISI LK

Piros

UTE

 

15

1

10:36

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

NAGYKÁTA SE

 

16

2

10:36

Piros

SZARVASI FC

Piros

KELEN SC

 

17

1

10:54

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

 

18

2

10:54

Sárga

JÁSZFÉNYSZARUI VSE

Sárga

GRUND 1986 FC

 

19

1

11:12

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

ARANYSZARVAS SE

 

20

2

11:12

Sárga

TISZAKÉCSKEI VSE

Sárga

VASAS KUBALA

 

21

1

11:30

Kék

SZOLNOKI MÁV

Kék

NAGYKÁTA SE

 

22

2

11:30

Piros

PILISI LK

Piros

KELEN SC

 

23

1

11.48

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

KASTÉLYDOMBI SE

 

24

2

11:48

Piros

SZARVASI FC

Piros

UTE

 

 

 

12:03

EBÉDSZÜNET

 

 

A továbbjutókból két 6 csapatos középdöntő csoport alakul. A Fehér és a Sárga csoport 3 – 3 továbbjutója alkotja az A. csoportot, a Kék és a Piros csoport továbbjutói a B. csoportot. A középdöntő csoportba a résztvevők az előző körből az egymás elleni eredményeiket magukkal hozzák. A csapatok az első csoportkörbeli ellenfeleikkel a középdöntő csoportban már nem mérkőznek meg újra.

 

A csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Fehér 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Fehér 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Fehér 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Sárga 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Sárga 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Sárga 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Kék 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Kék 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Kék 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Piros 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Piros 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Piros 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÖZÉPDÖNTŐ CSOPORTKÖR

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

12:03

EBÉDSZÜNET

 

25

1

12:40

Fehér 1

 

Sárga 3

 

 

26

2

12:40

Sárga 1

 

Fehér 3

 

 

27

1

12:58

Fehér 2

 

Sárga 2

 

 

28

2

12:58

Fehér 3

 

Sárga 3

 

 

29

1

13:16

Kék 1

 

Piros 3

 

 

30

2

13:16

Piros 1

 

Kék 3

 

 

31

1

13:34

Kék 3

 

Piros 3

 

 

32

2

13:34

Kék 2

 

Piros 2

 

 

33

1

13:52

Fehér 1

 

Sárga 2

 

 

34

2

13:52

Sárga 1

 

Fehér 2

 

 

35

1

14:10

Kék 1

 

Piros 2

 

 

36

2

14:10

Piros 1

 

Kék 2

 

 

37

1

14:28

Sárga 2

 

Fehér 3

 

 

38

2

14:28

Fehér 2

 

Sárga 3

 

 

39

1

14.46

Fehér 1

 

Sárga 1

 

 

40

2

14:46

Kék 1

 

Piros 1

 

 

41

1

15:04

Piros 2

 

Kék 3

 

 

42

2

15:04

Kék 2

 

Piros 3

 

 

 

 

 

ELŐDÖNTŐK

 

43

1

15:29

A1

 

B2

 

 

44

2

15:29

B1

 

A2

 

 

 

 

 

DÖNTŐ, MÉRKŐZÉS A 3. HELYÉRT

 

45

1

15:54

 

 

 

 

 

46

2

15:54

 

 

 

 

 

 

 

16:25

EREDMÉNYHIRDETÉS