MENETREND ÉS CSOPORTBEOSZTÁS

U9-ES KOROSZTÁLY – 2015. május 23.

 

 

 

A résztvevő 12 csapat 3 db 6-os csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. A csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első két helyezettje továbbjut. Sorsolással 2 db 3 csapatos csoportot alakítunk ki. Ezen csoportok 1. helyezettjei játszanak a döntőben, a 2. helyezettek pedig a III. helyért.

 

 

 

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

FARMOS SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L-IT SZEAC AKADÉMIA SZEGED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LURKÓ FOCIMÁNIA SZOLNOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KELEN SC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABONYI KID FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT - KÉK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEHETSÉG SEk JÁSZBERÉNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONOR SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RÁKÓCZIFALVA SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEGLÉDI VSE - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZOLNOKI MÁV UFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piros csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

CEGLÉDI VSE - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÁC VLSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT - SÁRGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FC HATVAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARANYSZARVAS SE TÁPIÓSZENTMÁRTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZANDA FOCISULI SE SZOLNOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:50

MEGNYITÓ

 

1

1

9:00

Fehér

SZOLNOKI MÁV

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP - KÉK

 

2

2

9:00

Kék

ABONYI KID FC

Kék

FARMOS SE

 

3

3

9:00

Piros

SZANDA FOCISULI

Piros

CEGLÉDI VSE - 2

 

4

1

9:18

Fehér

MONOR SE

Fehér

CEGLÉDI VSE - 1

 

5

2

9:18

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

 

6

3

9:18

Piros

SC HÍRÖS-ÉP - SÁRGA

Piros

ARANYSZARVAS SE

 

7

1

9:36

Fehér

RÁKÓCZIFALVA SE

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

8

2

9:36

Kék

KELEN SC

Kék

L-IT SZEAC

 

9

3

9:36

Piros

FC HATVAN

Piros

VÁC VLSE

 

10

1

9:54

Fehér

SZOLNOKI MÁV

Fehér

MONOR SE

 

11

2

9:54

Kék

ABONYI KID FC

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

 

12

3

9:54

Piros

SZANDA FOCISULI

Piros

SC HÍRÖS-ÉP - SÁRGA

 

13

1

10:12

Fehér

RÁKÓCZIFALVA SE

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP - KÉK

 

14

2

10:12

Kék

KELEN SC

Kék

FARMOS SE

 

15

3

10:12

Piros

FC HATVAN

Piros

CEGLÉDI VSE - 2

 

16

1

10:30

Fehér

CEGLÉDI VSE - 1

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

17

2

10:30

Kék

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Kék

L-IT SZEAC

 

18

3

10:30

Piros

ARANYSZARVAS SE

Piros

VÁC VLSE

 

19

1

10:48

Fehér

SZOLNOKI MÁV

Fehér

RÁKÓCZIFALVA SE

 

20

2

10:48

Kék

ABONYI KID FC

Kék

KELEN SC

 

21

3

10:48

Piros

SZANDA FOCISULI

Piros

FC HATVAN

 

22

1

11:06

Fehér

MONOR SE

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

23

2

11:06

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

L-IT SZEAC

 

24

3

11:06

Piros

SC HÍRÖS-ÉP - SÁRGA

Piros

VÁC VLSE

 

25

1

11:24

Fehér

CEGLÉDI VSE - 1

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP - KÉK

 

26

2

11:24

Kék

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Kék

FARMOS SE

 

27

3

11:24

Piros

ARANYSZARVAS SE

Piros

CEGLÉDI VSE - 2

 

28

1

11:42

Fehér

SZOLNOKI MÁV

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

29

2

11:42

Kék

ABONYI KID FC

Kék

L-IT SZEAC

 

30

3

11:42

Piros

SZANDA FOCISULI

Piros

VÁC VLSE

 

31

1

12:00

Fehér

CEGLÉDI VSE - 1

Fehér

RÁKÓCZIFALVA SE

 

32

2

12:00

Kék

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Kék

KELEN SC

 

33

3

12:00

Piros

ARANYSZARVAS SE

Piros

FC HATVAN

 

34

1

12:18

Fehér

MONOR SE

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP - KÉK

 

35

2

12:18

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

FARMOS SE

 

36

3

12:18

Piros

SC HÍRÖS-ÉP - SÁRGA

Piros

CEGLÉDI VSE - 2

 

37

1

12:36

Fehér

SZOLNOKI MÁV

Fehér

CEGLÉDI VSE - 1

 

38

2

12:36

Kék

ABONYI KID FC

Kék

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

 

39

3

12:36

Piros

SZANDA FOCISULI

Piros

ARANYSZARVAS SE

 

40

1

12:54

Fehér

MONOR SE

Fehér

RÁKÓCZIFALVA SE

 

41

2

12:54

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

KELEN SC

 

42

3

12:54

Piros

SC HÍRÖS-ÉP - SÁRGA

Piros

FC HATVAN

 

43

1

13:12

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP - KÉK

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

44

2

13:12

Kék

FARMOS SE

Kék

L-IT SZEAC

 

45

3

13:12

Piros

CEGLÉDI VSE - 2

Piros

VÁC VLSE

 

 

 

13:30

SZÜNET

 

46

1

13:50

C

 

A

 

 

47

2

13:50

B

 

A

 

 

48

1

14:08

B

 

C

 

 

49

2

14:08

C

 

B

 

 

50

1

14:26

B

 

A

 

 

51

2

14:26

C

 

A

 

 

 

 

 

MÉRKŐZÉS AZ III. HELYÉRT

 

33

1

15:00

Zöld 2.

 

Sárga 2.

 

 

 

 

 

DÖNTŐ

 

34

2

15:00

Zöld 1.

 

Sárga 1.

 

 

 

 

15:30

EREDMÉNYHIRDETÉS