MENETREND ÉS CSOPORTBEOSZTÁS

U7-ES KOROSZTÁLY – 2015. MÁJUS 23.

 

 

 

A résztvevő 12 csapat 2 db 6-os csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. A csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első két helyezettje játszik a másik csoport első két helyezettjével az I. – IV. helyezésekért.

 

 

 

Sárga csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

UFC KECSKEMÉT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RÁKÓCZIFALVA SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LI-T SZEAC AKADÉMIA SZEGED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAGYKÁTA SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZOLNOKI MÁV UFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AKADÉMIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZANDA FOCISULI SE SZOLNOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEHETSÉG SEk JÁSZBERÉNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEGLÉDI VSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABONYI KID FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

 

 

  

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:50

MEGNYITÓ

 

1

1

9:00

Fehér

BÉKÉSCSABA

Fehér

CEGLÉDI VSE

 

2

2

9:00

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

ABONYI KID FC

 

3

1

9:18

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

4

2

9:18

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

 

5

1

9:36

Sárga

LI-T SZEAC SZEGED

Sárga

RÁKÓCZIFALVA SE

 

6

2

9:36

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

SZOLNOKI MÁV

 

7

1

9:54

Fehér

BÉKÉSCSABA

Fehér

SZANDA FOCISULI

 

8

2

9:54

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

CEGLÉDI VSE

 

9

1

10:12

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

10

2

10:12

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

LI-T SZEAC SZEGED

 

11

1

10:30

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

 

12

2

10:30

Sárga

RÁKÓCZIFALVA SE

Sárga

SZOLNOKI MÁV

 

13

1

10:48

Fehér

BÉKÉSCSABA

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

14

2

10:48

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

SZANDA FOCISULI

 

15

1

11:06

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

ABONYI KID FC

 

16

2

11:06

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

SZOLNOKI MÁV

 

17

1

11:24

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

LI-T SZEAC SZEGED

 

18

2

11:24

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

RÁKÓCZIFALVA SE

 

19

1

11:42

Fehér

BÉKÉSCSABA

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

 

20

2

11:42

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

ABONYI KID FC

 

21

1

12:00

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

22

2

12:00

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

NAGYKÁTA SE

 

23

1

12:18

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

RÁKÓCZIFALVA SE

 

24

2

12:18

Sárga

LI-T SZEAC SZEGED

Sárga

SZOLNOKI MÁV

 

25

1

12:36

Fehér

BÉKÉSCSABA

Fehér

ABONYI KID FC

 

26

2

12:36

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

JÁSZBERÉNY

 

27

1

12:54

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

 

28

2

12:54

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

RÁKÓCZIFALVA SE

 

29

1

13:12

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

SZOLNOKI MÁV

 

30

2

13:12

Sárga

LI-T SZEAC SZEGED

Sárga

NAGYKÁTA SE

 

 

 

13:30

SZÜNET

 

31

1

13:50

Fehér 2.

 

Sárga1.

 

 

32

2

13:50

Sárga 2.

 

Fehér1.

 

 

 

 

 

MÉRKŐZÉS AZ III. HELYÉRT

 

33

1

14:15

31.veszt

 

32.veszt

 

 

 

 

 

DÖNTŐ

 

34

2

14:15

31.győzt

 

32.győzt

 

 

 

 

15:00

EREDMÉNYHIRDETÉS