EREDMÉNYEK

U9-ES KOROSZTÁLY – 2014. JÚNIUS 7.

 

 

 

A résztvevő 12 csapat 2 db 6-os csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. A csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első két helyezettje játszik a másik csoport első két helyezettjével az I. – IV. helyezésekért.

 

 

 

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

ABONYI KID FC

5

4

1

 

 

 

12

13

 

LURKÓ FOCIMÁNIA FK SZOLNOK

5

5

0

2

3

 

 

2

 

FC HATVAN

5

5

0

1

4

 

 

1

 

KELEN SC

5

3

0

2

 

 

 

9

 

ARANYSZARVAS SE TÁPIÓSZENTMÁRTON

5

1

1

3

 

 

 

4

 

L-IT SZEAC AKADÉMIA SZEGED

5

4

1

 

 

 

16

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

5

4

0

1

 

 

 

12

 

SZOLNOKI MÁV – STADLER RAIL UFC U8

5

1

1

3

 

 

-11

4

 

MONOR SE

5

3

0

2

 

 

 

9

 

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

5

0

0

5

 

 

 

0

 

RESTART CEGLÉDI VSE

5

1

1

3

 

 

-4

4

 

SZOLNOKI MÁV – STADLER RAIL UFC U9

5

5

0

0

 

 

 

15

 

 

 

  

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:50

MEGNYITÓ

 

1

1

9:00

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

SZOLNOKI MÁV U8

5 : 0

2

2

9:00

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

SZOLNOKI MÁV U9

0 : 4

3

1

9:18

Fehér

MONOR SE

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

3 : 2

4

2

9:18

Kék

ABONYI KID FC

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

4 : 0

5

1

9:36

Kék

FC HATVAN

Kék

KELEN SC

1 : 5

6

2

9:36

Kék

ARANYSZARVAS SE

Kék

L-IT SZEAC

0 : 6

7

1

9:54

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

MONOR SE

1 : 0

8

2

9:54

Fehér

SZOLNOKI MÁV U9

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

4 : 0

9

1

10:12

Fehér

SZOLNOKI MÁV U8

Fehér

CEGLÉDI VSE

2 : 2

10

2

10:12

Kék

ABONYI KID FC

Kék

FC HATVAN

3 : 1

11

1

10:30

Kék

KELEN SC

Kék

ARANYSZARVAS SE

3 : 1

12

2

10:30

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

L-IT SZEAC

0 : 2

13

1

10:48

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

4 : 1

14

2

10:48

Fehér

SZOLNOKI MÁV U9

Fehér

SZOLNOKI MÁV U8

8 : 2

15

1

11:06

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

MONOR SE

0 : 2

16

2

11:06

Kék

ABONYI KID FC

Kék

KELEN SC

4 : 1

17

1

11:24

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

ARANYSZARVAS SE

2 : 2

18

2

11:24

Kék

FC HATVAN

Kék

L-IT SZEAC

0 : 4

19

1

11:42

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

CEGLÉDI VSE

6 : 2

20

2

11:42

Fehér

SZOLNOKI MÁV U9

Fehér

MONOR SE

2 : 1

21

1

12:00

Fehér

SZOLNOKI MÁV U8

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

3 : 0

22

2

12:00

Kék

ABONYI KID FC

Kék

ARANYSZARVAS SE

4 . 1

23

1

12:18

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

FC HATVAN

0 : 0

24

2

12:18

Kék

KELEN SC

Kék

L-IT SZEAC

0 : 4

25

1

12:36

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér

SZOLNOKI MÁV U9

0 : 2

26

2

12:36

Fehér

MONOR SE

Fehér

SZOLNOKI MÁV U8

3 : 0

27

1

12:54

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

CEGLÉDI VSE

2 : 8

28

2

12:54

Kék

ABONYI KID FC

Kék

L-IT SZEAC

2 : 2

29

1

13:12

Kék

LURKÓ FOCIMÁNIA

Kék

KELEN SC

0 : 2

30

2

13:12

Kék

ARANYSZARVAS SE

Kék

FC HATVAN

2 : 1

 

 

13:30

SZÜNET

 

31

1

13:50

Fehér  2.

SC HÍRÖS-ÉP

Kék 1.

L-IT SZEAC SZEGED

1 : 1 (b: Sz)

32

2

13:50

Kék 2.

ABONYI KID FC

Fehér 1.

SZOLNOKI MÁV U9

2 : 4

 

 

 

MÉRKŐZÉS AZ III. HELYÉRT

 

33

1

14:15

31.veszt

ABONYI KID FC

32.veszt

L-IT SZEAC SZEGED

0 : 1

 

 

 

DÖNTŐ

 

34

2

14:15

31.győzt

SC HÍRÖS-ÉP

32.győzt

SZOLNOKI MÁV U9

1 : 0

 

 

15:00

EREDMÉNYHIRDETÉS