EREDMÉNYEK

U7-ES KOROSZTÁLY – 2014. JÚNIUS 7.

 

 

 

A résztvevő 12 csapat 2 db 6-os csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. A csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első két helyezettje játszik a másik csoport első két helyezettjével az I. – IV. helyezésekért.

 

 

 

Sárga csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

UFC KECSKEMÉT

5

4

0

1

 

 

 

12

 

TEHETSÉG SEK JÁSZBERÉNY

5

1

0

4

 

 

 

3

 

ABONYI KID FC

5

0

0

5

 

 

 

0

 

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

5

3

0

2

 

 

 

9

 

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

5

2

0

3

 

 

 

6

 

SZOLNOKI MÁV – STADLER RAIL UFC

5

5

0

0

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

BÉKÉSCSABAI UFC

5

3

0

2

 

 

 

9

 

SZANDA FOCISULI SE SZOLNOK

5

1

0

4

 

 

 

3

 

LURKÓ FOCIMÁNIA FK SZOLNOK

5

2

0

3

 

 

 

6

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT „A”

5

4

0

1

 

 

21

12

 

CEGLÉDI VSE

5

1

0

4

 

 

 

3

 

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT „B”

5

4

0

1

 

 

8

12

 

 

 

 

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:50

MEGNYITÓ

 

1

1

9:00

Fehér

BÉKÉSCSABAI UFC

Fehér

CEGLÉDI VSE

2 : 0

2

2

9:00

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „B”

0 . 5

3

1

9:18

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „A”

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

0 : 3

4

2

9:18

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

5 . 2

5

1

9:36

Sárga

ABONYI KID FC

Sárga

JÁSZBERÉNY

6 : 9

6

2

9:36

Sárga

1912 ELŐRE

Sárga

SZOLNOKI MÁV

0 : 1

7

1

9:54

Fehér

BÉKÉSCSABAI UFC

Fehér

SZANDA FOCISULI

2 : 1

8

2

9:54

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „A”

Fehér

CEGLÉDI VSE

7 : 1

9

1

10:12

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „B”

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

4 : 3

10

2

10:12

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

ABONYI KID FC

8 : 0

11

1

10:30

Sárga

1912 ELŐRE

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

4 : 2

12

2

10:30

Sárga

JÁSZBERÉNY

Sárga

SZOLNOKI MÁV

2 : 3

13

1

10:48

Fehér

BÉKÉSCSABAI UFC

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

3 : 0

14

2

10:48

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

SZANDA FOCISULI

4 : 3

15

1

11:06

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „A”

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „B”

5 : 2

16

2

11:06

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

SZOLNOKI MÁV

3 . 4

17

1

11:24

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

ABONYI KID FC

8 : 1

18

2

11:24

Sárga

1912 ELŐRE

Sárga

JÁSZBERÉNY

1 : 0

19

1

11:42

Fehér

BÉKÉSCSABAI UFC

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „A”

0 : 7

20

2

11:42

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „B”

0 : 2

21

1

12:00

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

5 : 0

22

2

12:00

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

1912 ELŐRE

2 : 0

23

1

12:18

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

JÁSZBERÉNY

6 : 2

24

2

12:18

Sárga

ABONYI KID FC

Sárga

SZOLNOKI MÁV

0 : 9

25

1

12:36

Fehér

BÉKÉSCSABAI UFC

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „B”

1 : 4

26

2

12:36

Fehér

CEGLÉDI VSE

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

0 : 2

27

1

12:54

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

SC HÍRÖS-ÉP „A”

0 : 8

28

2

12:54

Sárga

UFC KECSKEMÉT

Sárga

JÁSZBERÉNY

1 : 0

29

1

13:12

Sárga

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Sárga

SZOLNOKI MÁV

1 : 7

30

2

13:12

Sárga

ABONYI KID FC

Sárga

1912 ELŐRE

2 : 7

 

 

13:30

SZÜNET

 

31

1

13:50

Fehér  2.

SC HÍRÖS-ÉP „B”

Sárga 1.

SZOLNOKI MÁV

3 : 1

32

2

13:50

Sárga 2.

UFC KECSKEMÉT

Fehér 1.

SC HÍRÖS-ÉP „A”

1 : 6

 

 

 

MÉRKŐZÉS AZ III. HELYÉRT

 

33

1

14:15

31.veszt

SZOLNOKI MÁV

32.veszt

UFC KECSKEMÉT

5 : 1

 

 

 

DÖNTŐ

 

34

2

14:15

31.győzt

SC HÍRÖS-ÉP „B”

32.győzt

SC HÍRÖS-ÉP „ A”

1 : 2

 

 

15:00

EREDMÉNYHIRDETÉS