EREDMÉNYEK

U11-ES KOROSZTÁLY – 2014. JÚNIUS 8.

 

 

A résztvevő 16 csapat 4 db 4-es csoportban körmérkőzés formájában a csoporton belül mindenkivel megmérkőzik. Az első csoportkör végén az eredményeket összesítjük, és ez alapján a csoport első három helyezettje továbbjut a középdöntő csoportokba.

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

SZANDA FOCISULI SE

3

1

1

1

4

4

0

4

 

B

TEHETSÉG SE JÁSZBERÉNY

3

1

1

1

2

2

0

4

 

C

UFC KECSKEMÉT

3

0

0

3

1

8

-7

0

 

D

ABONYI KID FC

3

3

0

0

8

1

7

9

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

SZOLNOKI MÁV UFC U11

3

2

0

1

6

1

5

6

 

B

CEGLÉDI VSE

3

0

1

2

2

6

-4

1

 

C

ARANYSZARVAS SE

3

0

2

1

0

3

-3

2

 

D

NAGYKÁTA SE

3

2

1

0

4

1

3

7

Sárga csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

D

v

rg

kg

ga

p

 

A

FC DABAS

3

0

1

2

1

5

-4

1

 

B

UTE

3

2

1

0

6

0

6

7

 

C

SZOLNOKI MÁV UFC U10

3

0

2

1

1

2

-1

2

 

D

GRUND 1986 FC

3

2

0

1

3

3

0

6

Piros csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

  

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

 

A

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

3

3

0

0

3

0

3

9

 

B

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

3

0

0

3

0

3

-3

0

 

C

L-IT SZEAC AKADÉMIA SZEGED

3

1

1

1

2

2

0

4

 

D

FC HATVAN

3

1

1

1

2

2

0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:20

MEGNYITÓ

 

1

1

8:30

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

SZANDA FOCISULI

3 : 0

2

2

8:30

Kék

SZOLNOKI MÁV U11

Kék

CEGLÉDI VSE

3 : 1

3

1

8:48

Fehér

JÁSZBERÉNY

Fehér

UFC KECSKEMÉT

1 : 0

4

2

8:48

Kék

ARANYSZARVAS SE

Kék

NAGYKÁTA SE

0 : 0

5

1

9:06

Sárga

GRUND 1986 FC

Sárga

FC DABAS

2 : 0

6

2

9:06

Piros

SÜLYSÁP

Piros

L-IT SZEAC

0 : 1

7

1

9:24

Sárga

UTE

Sárga

SZOLNOKI MÁV U10

0 : 0

8

2

9:24

Piros

FC HATVAN

Piros

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 1

9

1

9:42

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

JÁSZBERÉNY

1 : 0

10

2

9:42

Sárga

GRUND 1986 FC

Sárga

SZOLNOKI MÁV U10

1 : 0

11

1

10:00

Fehér

SZANDA FOCISULI

Fehér

UFC KECSKEMÉT

3 : 0

12

2

10:00

Sárga

UTE

Sárga

FC DABAS

3 : 0

13

1

10:18

Kék

SZOLNOKI MÁV U11

Kék

ARANYSZARVAS SE

3 : 0

14

2

10:18

Piros

SÜLYSÁP

Piros

FC HATVAN

0 : 1

15

1

10:36

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

NAGYKÁTA SE

1 : 3

16

2

10:36

Piros

L-IT SZEAC

Piros

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 1

17

1

10:54

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

UFC KECSKEMÉT

4 : 1

18

2

10:54

Sárga

GRUND 1986 FC

Sárga

UTE

0 : 3

19

1

11:12

Fehér

JÁSZBERÉNY

Fehér

SZANDA FOCISULI

1 : 1

20

2

11:12

Sárga

FC DABAS

Sárga

SZOLNOKI MÁV U10

1 : 1

21

1

11:30

Kék

SZOLNOKI MÁV U11

Kék

NAGYKÁTA SE

0 : 1

22

2

11:30

Piros

SÜLYSÁP

Piros

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 1

23

1

11.48

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

ARANYZARVAS SE

0 : 0

24

2

11:48

Piros

L-IT SZEAC

Piros

FC HATVAN

1 : 1

 

 

12:03

EBÉDSZÜNET

 

 

A továbbjutókból két 6 csapatos középdöntő csoport alakul. A Fehér és a Sárga csoport 3 – 3 továbbjutója alkotja az A. csoportot, a Kék és a Piros csoport továbbjutói a B. csoportot. A középdöntő csoportba a résztvevők az előző körből az egymás elleni eredményeiket magukkal hozzák. A csapatok az első csoportkörbeli ellenfeleikkel a középdöntő csoportban már nem mérkőznek meg újra.

 

A csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Fehér 1.

ABONYI KID FC 

5

3

1

1

 

 

 

10

2

Fehér 2.

SZANDA FOCISULI SE 

5

1

2

2

 

 

 

5

3

Fehér 3.

TSE JÁSZBERÉNY 

5

1

2

2

 

 

 

5

4

Sárga 1.

UTE 

5

4

1

0

 

 

 

13

5

Sárga 2.

GRUND 1986 FC 

5

1

1

3

 

 

 

4

6

Sárga 3.

SZOLNOKI MÁV U10 

5

0

3

2

 

 

 

3

 

 

 

B csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Kék 1.

NAGYKÁTA SE 

5

2

3

0

 

 

 

9

2

Kék 2.

SZOLNOKI MÁV UFC U11 

5

2

1

2

 

 

 

7

3

Kék 3.

ARANYSZARVAS SE 

5

0

1

4

 

 

 

1

4

Piros 1.

SC HÍRÖS-ÉP 

5

3

1

1

 

 

 

10

5

Piros 2.

L-IT SZEAC SZEGED 

5

2

2

1

 

 

 

8

6

Piros 3.

FC HATVAN 

5

1

2

2

 

 

 

5

 

 

 

 

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

12:03

EBÉDSZÜNET

 

25

1

12:40

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 3

SZOLNOKI MÁV U10

1 : 1

26

2

12:40

Sárga 1

UTE

Fehér 3

JÁSZBERÉNY

5 : 0

27

1

12:58

Fehér 2

SZANDA FOCISULI

Sárga 2

GRUND 1986 FC

1 : 1

28

2

12:58

Fehér 3

JÁSZBERÉNY

Sárga 3

SZOLNOKI MÁV U10

2 : 2

29

1

13:16

Kék 1

NAGYKÁTA SE

Piros 3

FC HATVAN

1 : 1

30

2

13:16

Piros 1

SC HÍRÖS-ÉP

Kék 3

ARANYSZARVAS

1 : 0

31

1

13:34

Kék 3

ARANYSZARVAS

Piros 3

FC HATVAN

0 : 1

32

2

13:34

Kék 2

SZOLNOKI MÁ U11

Piros 2

L-IT SZEAC

0 : 3

33

1

13:52

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 2

GRUND 1986 FC

2 : 0

34

2

13:52

Sárga 1

UTE

Fehér 2

SZANDA FOCISULI

6 : 0

35

1

14:10

Kék 1

NAGYKÁTA SE

Piros 2

L-IT SZEAC

0 : 0

36

2

14:10

Piros 1

SC HÍRÖS.ÉP

Kék 2

SZOLNOKI MÁV U11

0 : 0

37

1

14:28

Sárga 2

GRUND 1986 FC

Fehér 3

JÁSZBERÉNY

0 : 2

38

2

14:28

Fehér 2

SZANDA FOCISULI

Sárga 3

SZOLNOKI MÁV U10

1 : 0

39

1

14.46

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 1

UTE

1 : 3

40

2

14:46

Kék 1

NAGYKÁTA SE

Piros 1

SC HÍRÖS-ÉP

1 : 0

41

1

15:04

Piros 2

L-IT SZEAC

Kék 3

ARANYSZARVAS

1 . 0

42

2

15:04

Kék 2

SZOLNOKI MÁ U11

Piros 3

FC HATVAN

3 : 0

 

 

 

ELŐDÖNTŐK

 

43

1

15:29

A1 - UTE

 

B2 – NAGYKÁTA SE

 

0 : 0 (2-3)

44

2

15:29

B1 – SC HÍRÖS-ÉP

 

A2 – ABONYI KID FC

 

5 : 0

 

 

 

DÖNTŐ, MÉRKŐZÉS A 3. HELYÉRT

 

45

1

15:54

SC HÍRÖS-ÉP

 

NAGYKÁTA SE

 

0 : 1

46

2

15:54

ABONYI KID FC

 

UTE

 

0 : 1

 

 

16:25

EREDMÉNYHIRDETÉS