EREDMÉNYEK

U9-ES KOROSZTÁLY –2013. JÚNIUS 1.

 

 

 

Arésztvevő 12 csapat 2 db 6-os csoportban körmérkőzés formájában a csoportonbelül mindenkivel megmérkőzik. A csoportkör végén az eredményeket összesítjük,és ez alapján a csoport első két helyezettje játszik a másik csoport első kéthelyezettjével az I. – IV. helyezésekért.

 

 

 

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

1.

SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

5

4

0

1

10

2

8

12

2.

FC HATVAN

5

3

0

2

 

 

 

9

3.

CEGLÉDI VSE

5

1

1

3

 

 

 

4

4.

SZOLNOKI MÁV UFC

5

4

1

0

17

1

16

12

5.

RÁKÓCZIFALVA SE

5

0

0

5

 

 

 

0

6.

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

5

2

0

3

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

1.

SZENTESI FARKASOK USE

5

3

2

0

16

5

11

11

2.

UFC KECSKEMÉT

5

3

2

0

14

4

10

11

3.

LURKÓ FOCIMÁNIA FK

5

0

0

5

 

 

 

0

4.

ABONYI KID FC

5

3

0

2

 

 

 

9

5.

KARCAGI SE

5

2

2

1

 

 

 

8

6.

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

5

1

0

4

 

 

 

3

 

 

  

SORSZ.

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

9:50

MEGNYITÓ

 

1

1

10:00

Fehér

TISZAKÉCSKE

Fehér

UFC KECSKEMÉT

2 : 2

2

2

10:00

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

Fehér

ABONYI KID FC

2 : 9

3

1

10:18

Fehér

KARCAGI SE

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

2 : 1

4

2

10:18

Kék

SC HÍRÖS-ÉP

Kék

FC HATVAN

2 : 0

5

1

10:36

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

SZOLNOKI MÁV UFC

1 : 1

6

2

10:36

Kék

RÁKÓCZIFALVA SE

Kék

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

1 : 3

7

1

10:54

Fehér

TISZAKÉCSKE

Fehér

KARCAGI SE

1 : 1

8

2

11:54

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

UFC KECSKEMÉT

0 : 1

9

1

11:12

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

1 : 5

10

2

11:12

Kék

RÁKÓCZIFALVA SE

Kék

SZOLNOKI MÁV UFC

0 : 8

11

1

11:30

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

FC HATVAN

1 : 2

12

2

11:30

Kék

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

Kék

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 1

13

1

11:48

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

ABONYI KID FC

1 : 2

14

2

11:48

Fehér

UFC KECSKEMÉT

Fehér

KARCAGI SE

1 : 1

15

1

12:06

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

Fehér

TISZAKÉCSKE

0 : 3

16

2

12:06

Kék

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

Kék

SZOLNOKI MÁV UFC

0 : 4

17

1

12:24

Kék

FC HATVAN

Kék

RÁKÓCZIFALVA SE

2 : 0

18

2

12:24

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 2

19

1

12:42

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

Fehér

UFC KECSKEMÉT

1 : 9

20

2

12:42

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

KARCAGI SE

2 : 1

21

1

13:00

Fehér

TISZAKÉCSKE

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

5 : 0

22

2

13:00

Kék

SC HÍRÖS-ÉP

Kék

SZOLNOKI MÁV UFC

0 : 2

23

1

13:18

Kék

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

Kék

FC HATVAN

1 : 2

24

2

13:18

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

RÁKÓCZIFALVA SE

1 : 0

25

1

13:36

Fehér

KARCAGI SE

Fehér

LURKÓ FOCIMÁNIA

4 : 2

26

2

13:36

Fehér

ABONYI KID FC

Fehér

TISZAKÉCSKE

2 : 5

27

1

13:54

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

UFC KECSKEMÉT

0 : 1

28

2

13:54

Kék

SZOLNOKI MÁV UFC

Kék

FC HATVAN

2 : 0

29

1

14:12

Kék

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

Kék

CEGLÉDI VSE

2 : 0

30

2

14:12

Kék

SC HÍRÖS-ÉP

Kék

RÁKÓCZIFALVA SE

5 : 0

 

 

14:30

SZÜNET

 

31

1

14:50

Fehér  2.

UFC KECSKEMÉT

Kék 1.

SZOLNOKI MÁV UFC

1 : 3

32

2

14:50

Kék 2.

SC HÍRÖS-ÉP

Fehér 1.

TISZAKÉCSKE

0 : 5

 

 

 

MÉRKŐZÉS AZ III. HELYÉRT

 

33

1

15:15

31.veszt

UFC KECSKEMÉT

32.veszt

SC HÍRÖS-ÉP

0 : 1

 

 

 

DÖNTŐ

 

34

2

15:15

31.győzt

SZOLNOKI MÁV UFC

32.győzt

TISZAKÉCSKE

7 : 1

 

 

16:00

EREDMÉNYHIRDETÉS