EREDMÉNYEK

U11-ES KOROSZTÁLY –2013. JÚNIUS 2.

 

  

 

Arésztvevő 16 csapat 4 db 4-es csoportban körmérkőzés formájában a csoportonbelül mindenkivel megmérkőzik. Az első csoportkör végén az eredményeketösszesítjük, és ez alapján a csoport első három helyezettje továbbjut aközépdöntő csoportokba.

 

Fehér csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

beo.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

1.

A

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

3

1

0

2

3

8

-5

3

2.

B

ABONYI KID FC

3

2

0

1

8

1

7

6

3.

C

SZOLNOKI MÁV UFC

3

2

0

1

5

4

1

6

4.

D

MONOR SE

3

1

0

2

2

5

-3

3

Kék csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

beo.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

p

1.

A

CEGLÉDI VSE

3

2

1

0

6

1

5

7

2.

B

JÁSZBERÉNYI SE

3

1

2

0

3

1

2

5

3.

C

ARANYSZARVAS SE

3

0

0

3

0

7

-7

0

4.

D

SZANDA FOCISULI SE

3

1

1

1

2

2

0

4

Sárga csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

beo.

csapat

m

gy

D

v

rg

kg

ga

p

1.

A

NAGYKÁTA SE

3

0

0

3

0

8

-8

0

2.

B

UTE

3

2

0

1

7

2

5

6

3.

C

BÉKÉSCSABAI UFC

3

3

0

0

3

0

3

9

4.

D

VÁC VLSE

3

1

0

2

3

3

0

3

Piros csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

beo.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

P

1.

A

KÉSZ AKADÉMIA

3

2

0

1

7

3

4

6

2.

B

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI

3

3

0

0

10

1

9

9

3.

C

SZENTESI FARKASOK USE

3

0

0

3

0

17

-17

0

4.

D

DEBRECENI SI

3

1

0

2

7

2

5

3

 

 

 

 

 

 

 

SORSZ.

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

8:20

MEGNYITÓ

 

1

1

8:30

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

ABONYI KID FC

0 : 5

2

2

8:30

Kék

CEGLÉDI VSE

Kék

SZANDA FOCISULI

2 : 0

3

1

8:50

Fehér

SZOLNOKI MÁV UFC

Fehér

MONOR SE

1 : 2

4

2

8:50

Kék

JÁSZBERÉNYI SE

Kék

ARANYSZARVAS SE

2 : 0

5

1

9:10

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

BÉKÉSCSABAI UFC

0 : 1

6

2

9:10

Piros

SÜLYSÁP

Piros

KÉSZ AKADÉMIA

3 : 0

7

1

9:30

Sárga

VÁC VLSE

Sárga

UTE

1 : 2

8

2

9:30

Piros

DEBRECENI SI

Piros

SZENTESI FARKASOK

6 : 0

9

1

9:50

Fehér

SZOLNOKI MÁV UFC

Fehér

ABONYI KID FC

1 : 0

10

2

9:50

Sárga

VÁC VLSE

Sárga

BÉKÉSCSABAI UFC

0 : 1

11

1

10:10

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

Fehér

MONOR SE

1 : 0

12

2

10:10

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

UTE

0 : 5

13

1

10:30

Kék

ARANYSZARVAS SE

Kék

SZANDA FOCISULI

0 : 2

14

2

10:30

Piros

SZENTESI FARKASOK

Piros

KÉSZ AKADÉMIA

0 : 6

15

1

10:50

Kék

JÁSZBERÉNYI SE

Kék

CEGLÉDI VSE

1 : 1

16

2

10:50

Piros

SÜLYSÁP

Piros

DEBRECENI SI

2 : 1

17

1

11:10

Fehér

MONOR SE

Fehér

ABONYI KID FC

0 : 3

18

2

11:10

Sárga

NAGYKÁTA SE

Sárga

VÁC VLSE

0 : 2

19

1

11:30

Fehér

SZOLNOKI MÁV UFC

Fehér

TÖRÖKSZENTMIKLÓS

3 : 2

20

2

11:30

Sárga

BÉKÉSCSABAI UFC

Sárga

UTE

1 : 0

21

1

11:50

Kék

JÁSZBERÉNYI SE

Kék

SZANDA FOCISULI

0 : 0

22

2

11:50

Piros

DEBRECENI SI

Piros

KÉSZ AKADÉMIA

0 : 1

23

1

12:10

Kék

ARANYSZARVAS SE

Kék

CEGLÉDI VSE

0 : 3

24

2

12:10

Piros

SÜLYSÁP

Piros

SZENTESI FARKASOK

5 : 0

 

 

12:28

EBÉDSZÜNET

 

 

Atovábbjutókból két 6 csapatos középdöntő csoport alakul. A Fehér és a Sárgacsoport 3 – 3 továbbjutója alkotja az A. csoportot, a Kék és a Piros csoporttovábbjutói a B. csoportot. A középdöntő csoportba a résztvevők az előző körbőlaz egymás elleni eredményeiket magukkal hozzák. A csapatok az elsőcsoportkörbeli ellenfeleikkel a középdöntő csoportban már nem mérkőznek megújra.

 

A csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Fehér 1.

ABONYI KID FC

5

2

2

1

5

2

3

8

2

Fehér 2.

SZOLNOKI MÁV UFC

5

1

0

4

4

9

-5

3

3

Fehér 3.

MONOR SE

5

1

0

4

3

13

-10

3

4

Sárga 1.

BÉKÉSCSABAI UFC

5

4

0

1

7

4

3

12

5

Sárga 2.

UTE

5

3

1

1

6

2

4

10

6

Sárga 3.

VÁC VLSE

5

2

1

2

9

5

4

7

 

 

 

B csoport

 

 

 

 

 

 

 

 

sz.

besorolás.

csapat

m

gy

d

v

rg

kg

ga

pont

1

Kék 1.

CEGLÉDI VSE

5

2

3

0

5

2

3

9

2

Kék 2.

JÁSZBERÉNYI SE

5

2

2

1

7

3

4

8

3

Kék 3.

SZANDA FOCISULI SE

5

2

1

2

4

3

1

7

4

Piros 1.

SÜLYSÁPI GYERMEKFOCI

5

2

1

2

5

6

-1

7

5

Piros 2.

KÉSZ AKADÉMIA SZEGED

5

3

0

2

4

4

0

9

6

Piros 3.

DEBRECENI SI

5

0

1

4

2

9

-7

1

 

 

 

SORSZ.

PÁLYA

IDŐPONT

CSAPAT

CSAPAT

EREDMÉNY

 

 

12:28

EBÉDSZÜNET

 

25

1

13:00

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 3

VÁC VLSE

0 : 0

26

2

13:00

Sárga 1

BÉKÉSCSABA

Fehér 3

MONOR SE

1 : 0

27

1

13:21

Fehér 2

SZOLNOKI MÁV

Sárga 2

UTE

0 : 1

28

2

13:21

Fehér 3

MONOR SE

Sárga 3

VÁC VLSE

1 . 5

29

1

13:42

Kék 1

CEGLÉDI VSE

Piros 3

DEBRECENI SI

1 : 1

30

2

13:42

Piros 1

SÜLYSÁP

Kék 3

SZANDA FOCISULI

0 . 2

31

1

14:03

Kék 3

SZANDA FOCISULI

Piros 3

DEBRECENI SI

2 : 0

32

2

14:03

Kék 2

JÁSZBERÉNYI SE

Piros 2

KÉSZ AKADÉMIA

0 : 2

33

1

14:24

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 2

UTE

0 : 0

34

2

14:24

Sárga 1

BÉKÉSCSABA

Fehér 2

SZOLNOKI MÁV

3 : 1

35

1

14:45

Kék 1

CEGLÉDI VSE

Piros 2

KÉSZ AKADÉMIA

1 : 0

36

2

14:45

Piros 1

SÜLYSÁP

Kék 2

JÁSZBERÉNYI SE

0 : 3

37

1

15:06

Sárga 2

UTE

Fehér 3

MONOR SE

3 . 0

38

2

15:06

Fehér 2

SZOLNOKI MÁV

Sárga 3

VÁC VLSE

1 : 3

39

1

15:27

Fehér 1

ABONYI KID FC

Sárga 1

BÉKÉSCSABA

2 : 1

40

2

15:27

Kék 1

CEGLÉDI VSE

Piros 1

SÜLYSÁP

0 : 0

41

1

15:48

Piros 2

KÉSZ AKADÉMIA

Kék 3

SZANDA FOCISULI

1 : 0

42

2

15:48

Kék 2

JÁSZBERÉNYI SE

Piros 3

DEBRECENI SI

3 : 0

 

 

 

ELŐDÖNTŐK

 

43

1

16:16

BÉKÉSCSABAI UFC

 

KÉSZ AKADÉMIA

 

2 : 0

44

2

16:16

CEGLÉDI VSE

 

UTE

 

0 : 3

 

 

 

DÖNTŐ, MÉRKŐZÉS A 3. HELYÉRT

 

45

1

16:44

BÉKÉSCSABAI UFC

 

UTE

 

1 : 1 bünt.

46

2

16:44

CEGLÉDI VSE

 

KÉSZ AKADÉMIA

 

0 : 0 bünt.

 

 

17:05

EREDMÉNYHIRDETÉS