Csakfoci.hu

Feliratkozás Csakfoci.hu hírcsatorna csatornájára
Csakfoci hírek minden mennyiségben
Frissítve: 44 perc 6 másodperc

Mutatunk egy tippet az esti ManCity-Lyon BL-meccsre - ezekben látják a hétvége "tutijait"

3 óra 47 perc
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!

Boér: "A csapat a megfelelő szintre eljutott"; Márton: "Az érzelmeknek nincs helye" – ezt várják az edzők

5 óra 9 perc
Szombaton két mérkőzést játszanak az NB I 1. fordulójában. Cikkünkben szokás szerint összegyűjtöttük, hogy várják a vezetőedzők a mai bajnokikat.

Vidi: Személy változtatást jelentettek be a szakmai stábban

5 óra 58 perc
A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy a csapat szakmai stábja két új személlyel bővült.

Boris: "Tetszett a bemutatkozásunk"; Rebrov: "Nehéz volt ilyen körülmények között játszani" - így látták az edzők

7 óra 21 perc
Edzői értékelések a péntek esti MTK Budapest-Ferencváros örökrangadó után.

Keményen beleálltak Messibe: "A trónja kezd meginogni"; "A lemondás és a tehetetlenség keveréke volt a meccse" – BL-visszhangok

8 óra 29 perc
Egytől-egyig kemény kritikával illették Lionel Messit, a Barcelona karmesterét. A spanyol lapok egyhangúan megalázásnak nevezték a Bayern München ellen elszenvedett 8-2-es vereséget. A főszereplők nyilatkozatai és a legérdekesebb statisztikák a pénteki Barcelona-Bayern München BL-negyeddöntő után. Visszhangok.

Ma a TV-ben: Élőben a Paks-Újpest és a ZTE-Fehérvár bajnoki, lesz ManCity-Lyon BL-negyeddöntő is

10 óra 12 perc
A szombati fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában.

Egyedülálló meccs a magyar fociban: A volt szövetségi kapitány a fia ellen meccsel

14 óra 44 perc
A ZTE FC II-Komáromi VSE mérkőzést rendeznek hétvégén a harmadosztályban a találkozó pikantériája pedig, hogy a hazaiakat Bozsik József, míg a vendégeket édesapja, Bozsik Péter irányítja.

Itt a 9 magyar stadion, ahol nemzetközi meccseket rendezhetnek a koronavírus miatt - időben lépett az MLSZ

2020, augusztus 14 - 12:30
A csakfoci.hu információi szerint összesen kilenc magyarországi aréna kerülhet szóba az esetlegesen hozzánk költöző nemzetközi találkozók helyszíneként.

Légiósok: Bejelentették a magyar válogatott játékos távozását - az araboknál folytathatja

2020, augusztus 14 - 11:27
Két év után távozik az iráni első osztályban szereplő Sepahantól Koman Vladimir, aki nagy valószínűség szerint egy arab bajnokságba igazol.

Megerősítve: A portugál élvonalból igazolt középpályást a Vidi - hivatalos

2020, augusztus 14 - 10:39
A korábbi Vidi-játékos, Filipe Oliveira segítségével jelen van a portugál, illetve a spanyol piacon is a Fehérvár, ami Kovács Zoltán sportigazgató szerint egy kiaknázatlan terület a magyar klubok számára.

"A nagy elvárás miatti stressz nem fog hiányozni" - segítőként folytatja a magyar edző a 27-szeres bajnokcsapatnál

2020, augusztus 14 - 09:51
Felejthetetlennek nevezte a Grasshoppers labdarúgócsapatának vezetőedzőjeként töltött három hónapot Kádár Zoltán.

BL: A lehengerlő Bayern München atomjaira zúzta a Barcelonát - videó

2020, augusztus 14 - 08:51
A Bayern München kiütéses, 8-2-es győzelmet aratott a Barcelona ellen a Bajnokok Ligája Lisszabonban zajló nyolcas döntőjének péntek esti negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé, ahol a Manchester City-Lyon párharc győztese lesz majd az ellenfele.

Paks: "Harapós vidéki csapat szeretnénk lenni" –15 éve még álmodni sem mertek ilyen körülményekről

2020, augusztus 14 - 08:13
A 2020/21-es bajnoki szezon előtt a Paksi FC is megtartotta hagyományos szurkolói ankétját, ahol a főbb kérdéskörök a nyári felkészülési időszak elemzése, az új játékosok érkezése, valamint az elkészült stadion és annak avatója körül forogtak.

Klasszist cserélhet az MU és a Juventus, világbajnokot igazolhat az Inter – külföldi körkép

2020, augusztus 14 - 07:30
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.

Magyar győztese is lehet a BL-nek, titokzatos balhé az edzők között - visszhangok, videók

2020, augusztus 14 - 07:15
A főszereplők nyilatkozatai és a legérdekesebb sztorik a csütörtöki RB Leipzig-Atlético Madrid Bajnokok Ligája-negyeddöntő (2-1) után. Visszhangok, videók.

Ma a TV-ben: Örökrangadóval indul az NB I-es szezon, Barca-Bayern a Bajnokok Ligájában

2020, augusztus 14 - 06:10
A pénteki fociközvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.

NB I: Az MTK meglepte a Fradit - Tocmac gólja kellett az ikszhez - videó

2020, augusztus 14 - 06:06
Az MTK Budapest hazai pályán Gera Dániel góljával szerzett vezetést a Fradi ellen, majd a második félidőben Tokmac egyenlített, így 1-1-el ért véget az örökrangadó.

BL: Messi vagy Lewandowski juthat az elődöntőbe; Müller rekordot dönthet a Barcelona ellen - előzetes

2020, augusztus 14 - 05:45
A labdarúgó Bajnokok Ligája lisszaboni végjátékának harmadik negyeddöntője nevezhető az egyetlen "nehézsúlyú" párharcnak: a pénteki Barcelona-Bayern München mérkőzésen az a két, még versenyben lévő csapat találkozik egymással, amely korábban már megnyerte a sorozatot.

NB I, élő: MTK Budapest-Ferencvárosi TC

2020, augusztus 14 - 04:00
Péntek este az MTK-FTC örökrangadóval veszi kezdetét az NB I 2020/21-es szezonja. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a mérkőzés legfontosabb pillanatait!

Boris: "Akár különleges dolgok is történhetnek", Rebrov: "Csak a győzelem az elfogadható" – edzői várakozások

2020, augusztus 14 - 02:08
Péntek este az Örökrangadóval elrajtol az NB I új kiírása. Az MTK Budapest vezetőedzője örül, hogy az első fordulóban kell a Fradi ellen játszani, míg a zöld-fehérek trénere hangsúlyozta, minden összecsapásra ugyanazzal a mentalitással készülnek.