EKL: Megvan, melyik csapat ellen játszhat a csoportkörért az Újpest, ha legyőzi a Baselt

8 óra 55 perc
Az UEFA nyoni székházában elkészítették az Európa Konferencia Liga rájátszásának sorsolását.

BL- és EKL-sorsolás: Újabb ellenfelet kapott a Ferencváros az Újpest

9 óra 37 perc
Az UEFA nyoni központjában 14 órától kezdődik az Európa Konferencia Liga rájátszásának sorsolása, ahol az Újpest kap ellenfelet.

Nagy Ádámék meccsén a bíró az összes szurkolónak sárga lapot adott - videó

10 óra 10 perc
Vicces jelenet tarkította a másodosztályú - és Nagy Ádámot a második félidőben bevető - Bristol City, illetve az élvonalbeli Aston Villa felkészülési mérkőzését. Amikor a birminghami drukkerek elkezdték szidni egy ítéletnél Kevin Friend játékvezetőt, a bíró felmutatta a Villa-szurkolóknak egyöntetűen a sárga lapot.

Sorsoltak: A Fradi egy nagy bravúr után Erdélyben is játszhatna a BL-főtábláért

11 óra 11 perc
A hétfői Bajnokok Ligája-sorsoláson eldőlt, melyik csapattal, csapatokkal találkozhatna a Ferencváros a playoff-körben, ha bravúrral továbbjutna a Slavia Praha elleni párharcon.

Termelték a gólokat a magyar válogatott játékosok, kapusattak miatt villant a piros a védőnek - légióskörkép

11 óra 44 perc
Ez történt a múlt héten és a hétvégén a magyar légiósokkal Európa, Ázsia és Amerika pályáin. Körkép.

Még mindig pörögnek a piacon az NB I csapatai - átigazolási körkép

12 óra 54 perc
Így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári átigazolási időszakban az érkezők, a távozók és a jelöltek terén. Körkép az eddig történtekről.

Dráma az NB II-ben: Megvárta a hosszabbítást a Nyíregyháza, hogy 0-2-ről nyerhessen - videó

13 óra 52 perc
A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított a Dorog ellen, amely hiába vezetett már kettővel is a 10. percben, végül a 91. és 92. percben kapott Gresó-góllal - ekkor már tíz emberrel játszva - pontos sem szerzett a Szpari balmazújvárosi albérletében.

Zavar Újpesten, Szabics látta a különbséget: "Mint amikor a gyerekek összevesznek a homokozóban" - edzői értékelések

14 óra 15 perc
Így látták a szakveztetők az OTP Bank Liga 1. fordulójának vasárnapi mérkőzéseit. Edzői értékelések.

Biztosra állítják, hogy eldőlt Messi jövője, a PL-ből érkezhet Ramos utódja a Realhoz - külföldi körkép

14 óra 56 perc
A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.

Ma a TV-ben: Ellenfelet kap a Fradi is, NB II-es rangadó élőben

15 óra 12 perc
A hétfői fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.

NB I: A visszatérő Dzsudzsák és a Fradi-verő kisvárdaiak is a nyitóforduló válogatottjában - itt a csapat

16 óra 57 perc
Az élvonal 1. fordulóját követően összeszedtük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint.

EL-sorsolás: Jól ismert bajnokcsapat is jöhet a Fradinak, ha kemény falat lesz a Slavia a BL-ben

18 óra 5 perc
Amennyiben a Ferencváros nem jut túl a Slavia Prahán a Bajnokok Ligájában, akkor az EL negyedik körében akár újra jöhet a Dinamo Zagreb.

Vidi: Váratlan fordulat jöhet az egyik kiszemelt ügyében a sportigazgató-váltás miatt - sajtóhír

18 óra 56 perc
Olaszországban az írják, hogy a már szinte biztosnak vélt átigazolásból könnyen lehet, hogy mégsem lesz semmi.

EKL: Kleinheisler csapata ellen is játszhat az Újpest a rájátszásban - íme, a lilák lehetséges ellenfelei

2021, augusztus 1 - 12:19
Hétfőn 14 órakor kisorsolják az Európa Konferencia Liga rájátszását, ahol az Újpest akár a Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató NK Osijeket is kaphatja ellenfélül, amennyiben továbbjut a Basel ellen.

Az NB I-be 14 év után góllal visszatérő Dzsudzsák: "Nincs veszítenivalónk az Újpest ellen, vagy a Fradi ellen idegenben"

2021, augusztus 1 - 09:27
Az NB I-be góllal visszatérő Loki csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs a csapata mentalitását dicsérte a Honvéd elleni bajnokit követően.

NB I: A Kisvárda légiósa szépségdíjas góllal szomorította a Fradit - videó

2021, augusztus 1 - 08:37
A Kisvárda légiósa szépségdíjas góllal szerzett vezetést a Fradi ellen az NB I 2021/22-es szezonjának nyitófordulójában: Matheus Leoni a tizenhatoson belül a bal oldalról, bal külsővel hatalmas gólt ragasztott a bal felsőbe.

Galaktikus igazolások készülnek Manchesterben, eltiltotta Messit a Barca - külföldi körkép

2021, augusztus 1 - 08:33
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.

NB I: Rá sem lehetett ismerni az "európai" Újpestre és Puskás Akadémiára - dupla csapás a liláknak

2021, augusztus 1 - 07:55
Az Újpest a szünet előtt és a szünet után is gyorsan kapott egy-egy gólt, így hiába szépített a fiatal Katona a Puskás Akadémia ellen, az Európában szerényebben teljesítő felcsútiak győztek 2-1-re az NB I 1. fordulójának zárómeccsén. Ráadásul az Újpest Beridze sérülése miatt is aggódhat a Basel elleni EKL-selejtezőt megelőzően.

Légiósok: Sallói és Schön is gólpasszt adott, de csak egyikük örülhetett győzelemnek - videó

2021, augusztus 1 - 07:43
Sallói Dániel és Schön Szabolcs is gólpasszal járult hozzá csapata legutóbbi bajnokijához, azonban csak egyikük örülhetett győzelemnek a "magyaros" rangadón az észak-amerikai profiliga (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NB II: A Diósgyőr és a Vasas új igazolása győztes góllal nyitott, 0-2-ről nyert egy csapat - eredmények

2021, augusztus 1 - 06:56
A Merkantil Bank NB II idényének első fordulójában a végső győzelemre is esélyes DVTK és Vasas is győzni tudott, mindkét meccsen egy-egy nyári igazolás döntött. A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított otthon, de nyert a tavasszal még NB I-es Budafok, valamint az ETO és a Szeged is.